کسی نمی‏تواند دشمن علی باشد جز کسانی که پیامبر اکرم(ص) آنها را این گونه معرّفی نمود: «فانّه لایبغضک منالعرب الّادعی ولامن الانصار الّا یهودی و لا من سایر النّاس الّا شقی؛(ای علی!) براستی تو را دشمن نمی‏دارد از عرب مگر کسی که زنازاده باشد و نه از انصار مگر کسی که یهودیباشد، ونه از سایر مردم مگر کسی که شقی باشد.»

++++++نماز

[ دوشنبه یازدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ ] [ ۱۸:۲۸ بعد از ظهر ] [ امين ]
[ دوشنبه یازدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ ] [ ۱۸:۲۱ بعد از ظهر ] [ امين ]
[ دوشنبه یازدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ ] [ ۱۸:۲۰ بعد از ظهر ] [ امين ]

 تصاویر درب خانه حضرت زهرا(س)....

   روز گذشته خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی حج در مدینه منوره موفق شد تصاویری ناب از درب خانه حضرت زهرا(س) و قفل این درب به ثبت رساند که به مناسبت ایام فاطمیه به عاشقان آن حضرت تقدیم می‌شود.

   متن كامل خبر : 

پایگاه اطلاع‌رسانی حج وابسته به بعثه مقام معظم رهبری در آستانه شهادت آن حضرت و آغاز ایام فاطمیه این تصاویر را در اختیار شیفتگان و عاشقان آن حضرت قرار می‌دهد.
توضیح:(" هو الحبیب الذی ترجی شفاعته لكل هولٍ من الأهوال مقتحم" او ( حضرت رسول الله) دوستی است که در همه پیشامدها و حوادث ناگوار امید شفاعت از او می رود.)این شعر توسط  «البوصیری» شاعر اهل تسنن قرن هفتم هجری در وصف پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد(ص) سروده شده است که چند قرن است بر قفل درب خانه حضرت زهرا(س) نقش بسته است و خود قرینه ای بر وجود اعتقاد به شفاعت در بین عموم مسلمین در قرون مختلف می باشد.[ دوشنبه یازدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ ] [ ۱۸:۱۸ بعد از ظهر ] [ امين ]

بسم اللّه الرحمن الرحيم‏

شهادت حضرت فاطمه زهراء (س) واقعيتى است كه منابع حديثى و تاريخ شيعه و سنّى بر آن گواه است. برخى به علت عدم آشنائى با حديث و تاريخ، در اين واقعيت ترديد نموده‏اند. از اينرو گوشه‏اى از شواهد اين مصيبت بزرگ را تنها از منابع معتبر اهل‏سنّت تقديم پويندگان حق و حقيقت مى‏نمائيم.

* * *

قال رسول اللَّه (ص): «... فتكون اوّل من يلحقنى من اهل بيتى فتقدم علىّ محزونة مكروبة مغمومة مقتولة ».

(فاطمه) اولين كسى از اهل‏بيتم مى‏باشد كه به من ملحق مى‏گردد، پس بر من وارد مى‏شود، محزون، مكروب، مغموم، مقتول...

فرائد السمطين ج 2، ص 34

* * *

قال موسى بن جعفر (ع): انَّ فاطمة (س) صدّيقة شهيده.

اصول كافى ج 1، ص 381

* * *

قال ابن عباس: إنّ الرّزيّة كُلَّ الرّزية، ما حال بين رسول‏اللَّه (ص) و بين كتابه.

مصيبت تمام مصيبت آنگاه رخ داد كه بين پيامبر (ص) و نوشتارش حائل گرديدند.

صحيح بخارى ج 1، 120

* * *

[ دوشنبه یازدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ ] [ ۱۸:۸ بعد از ظهر ] [ امين ]
درباره وبلاگ

ما لااقل خودمان فكرميكنيم شيعيان امام علي(ع)هستيم فقط فكرميكنيم!!!!!؟عمل نداريم وفانداريم حيانداريم !!!!؟>
پيامبراكرم (ص)فرمودند«فانّه لایبغضک من العرب الّادعی ولامن الانصار الّا یهودی و لا من سایر النّاس الّا شقی؛(ای علی!) براستی تو را دشمن نمی‏دارد از عرب مگر کسی که زنازاده باشد و نه از انصار مگر کسی که یهودی باشد، ونه از سایر مردم مگر کسی که شقی باشد.»